Endülüs’e ne zaman gidilir?

Endülüs’e ne zaman gidilir?

İspanya gezisi nereden başlar sorusuna yanıt bulmak isterseniz ilk tercihiniz güney bölgesinde ki Endülüs olmalıdır. Avrupa’nın en büyük kültürel ve tarihi zenginliğine şahit olacağınız Endülüs, eşsiz bir güzelliği önünüze koyacaktır.
Dünya Harikası Japonya’ya Ne Zaman Gidilir?

Dünya Harikası Japonya’ya Ne Zaman Gidilir?

Kırmızı tapınakları ve tarihi yapılarıyla Dünya’nın en güzel ülkelerinden biri olan Japonya’da eğlenceli bir tatil sizi bekliyor. Sadece tarihi yapılarıyla değil, doğal yapısı ve gelişmiş şehirleriyle de beklentilerinizi karşılayabilecek güzellikte olan Japonya, kesinlikle görülmesi gereken önemli ülkelerden biridir.
Bangkok & Phuket & Pattaya Turları

Bangkok & Phuket & Pattaya Turları

Her nekadar Balkanlardan soğuk hava ülkemize giriş yapmasada mevsim soğuklarından siz değerli misafirlerimizi alarak muhteşem üçlü deniz, kum ve güneş ile buluşturuyoruz. Her sömestr tatilinde... Bangkok, Güneydoğu Asya ülkesi Tayland’ın en kalabalık şehri ve başkentidir.
Finlandiya’da Ne Alınır?

Finlandiya’da Ne Alınır?

İskandinav ülkelerinin incisi konumunda bulunan Finlandiya, muhteşem güzellikleriyle size özel bir tatil deneyimi sunacaktır. Bir tatilde aradığınız tüm unsurları bulabileceğiniz bu bölge, size özel bir destinasyon olacaktır. Finlandiya Turları sırasında harika güzelliklerini size yansıttığı gibi bu güzellikleri değerlendirmeniz için de eşsiz fırsatları sunacaktır.
Barcelona Alışveriş Turu

Barcelona Alışveriş Turu

Dünyanın neresine giderseniz gidin aynı tip hediyeliklerle karşılaşıyorsunuz. Bu yüzden farklı bir hediye gördüğünüzde mutlaka almak içinizden geçiyor. Eğer yolunuz Barcelona şehrine düştü ise şanslı insanlar arasında yer alıyorsunuz. Barcelona Turları sırasında satın alınabilecek pek çok hediyelik eşya bulmanız mümkün.
Prag Sizinle Konuşuyor.

Prag Sizinle Konuşuyor.

Muazzam bir şehir nasıl olur sorusuna ancak Prag'ı gezerek cevaplar bulabilirsiniz. Şehirler mimarisiyle anılır, tarihiyle anılır, doğasıyla ve insanları ile anılır. Prag'da hepsi sizi kucaklayıp sarıyor. Şehrin gögsünü okşayıp geçen nehir, nehrin iki yanında bakir kalmış sokaklar, evler, doğa, o kadar güzel ki...
Fas'ın Fes'i mi, Gizemi mi?

Fas'ın Fes'i mi, Gizemi mi?

Yaşadığınız ortamdan çıkıp farklı bir dünyayı keşfetmek, bu sürece tarihin tozlu yapraklarının arasındaymış gibi hissetmek, eski bir film karesinin içerisinde birkaç gün geçirmek istiyorsanız sizleri Fas'ın gizemli dünyasına davet ediyoruz. Zira aradığınız herşey Fas'ta sizleri bekliyor.
Balkan Rüyası

Balkan Rüyası

Tüm Dünyanın Ortak hedefleri arasında yer alan Balkan Coğrafyası, uzunca bir süre de Roma İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu, Avusturya Macaristan İmparatorluğu gibi büyük medeniyetlerin elinde tutmaya çalıştığı topraklar arasında oldu.