Hakkımızda

Kategori:

Hizmet sektörünün önde gelen firmalarından ALİCE GRUP A.Ş. bünyesinde bulunan, Ally Go Tour, 7829 Numaralı TURSAB’a bağlı A-Grubu Yetkili Seyahat Acentesidir.

Kalitest ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi belgesine sahip olan sektöründeki nadir firmalardandır.

Yurt içi ve Yurt dışı tatil, Cruise Turlar, Biletleme işlemleri, Vize hizmetleri, Kongre, Konferans, Bayii Toplantısı Organizasyonları, Grup turları gibi hizmetler veren Ally Go Tour bunların yanında Münferit taleplere göre, turlarına şekil vermektedir. Ally Go Tour, hizmet yelpazesini değerli misafirlerinin talepleri doğrultusunda geniş tutmaktadır.

Münferit katılımların yanı sıra, özellikle Şirket ve Kurumların yurt içi ve yurt dışı, toplantı ve gezilerine yeni bir anlayış getiren Ally Go Tour, böyle bir etkinliğin A’dan Z’ye gereksinim duyulan, Planlama, Bütçeleme, Grafik Tasarım, Davetiye (hazırlık ve basım), LCV Hizmetleri, Ara Transfer ve Shuttle Servisleri, Karşılama, Hediye-Promosyon hazırlık ve dağıtımı, Toplantı Organizasyonu dahil bütün taleplerini profesyonel ekipleriyle tek elden karşılamaktadır.

İspanya, Fransa, İngiltere, İtalya ve Doğu Avrupa başta olmak üzere, birçok destinasyonda, yerel acentelerle iş ortaklıkları olan Ally Go Tour misafirlerine sorunsuz bir tatil sunmak için vize hizmeti de vermektedir.

Ally Go Tour düzenlediği her yurt dışı gezilerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak için, acente refakat hizmeti vermektedir. Tur rehberleri tecrübeli, yabancı dil bilen, gidilen destinasyonlarda daha öncede bulunmuş eğitimli kişilerdir.