PHUKET (3) & PATTAYA (2) & BANGKOK (1)

9 Gün 8 Gece
24 Ocak 2019, Perşembe 1 Şubat 2019, Cuma

1.Gün İST–  DUBAİ - PHUKET 24 Ocak 2019   

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 12.30‘da hazır bulunulması ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Hava Yollarının EK 120 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.35’de Dubai’ye’e hareket. Yerel saat ile 21.00’de Dubai’ye varışın ardından Emirates Hava yollarının EK 396 sefer sayılı uçuşu ile saat 23.00’de Phuket’e hareket.

2.Gün PHUKET 25 Ocak 2019    

Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 08.00’de Phuket’e varış.  Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile panoramik Phuket şehir turu. Phuket şehir turu sırasında, Eski Phuket, Kahramanlık Anıtı , göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer.  Oda anahtarlarının dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttigi saatte otelden hareket. Yemek bitiminde serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün PHUKET 26 Ocak 2019    

Kahvaltının ardından Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Turumuzda Phi Leigh Lagoon’da yüzme molası veya alternatif bir bölgede 2. Kez Snorkeling yapma aktivitesi gerçekleştirilecektir. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş ve serbest zaman. Phuket’in renkli gece hayatı, patong beach ve ışıltılı mekanlarını gezmek için bize danışabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.Gün PHUKET 27 Ocak 2019    

Sabah kahvaltısının ardından James Bond Adası turumuz için otelden hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bolumunum çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş. Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek bitiminde serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.Gün PHUKET – BANGKOK - PATTAYA 28 Ocak 2019    

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Phuket havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Bangkok’a uçuş ve Bangkok havalimanına varış. Yaklaşık 2,5 saat sürecek otobüs yolculuğumuzun ardından Tayland’ın sahil kesimindeki dinlence ve eğlence merkezi Pattaya’ya varış ve otelimize transfer. Timsah Çiftliği turumuz icin hareket. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz. . Aksam yemegimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek sonrası ünlü kabare Alcazar Show’da unutulmayacak bir gece geçirme imkanını bulacaksınız. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.  Geceleme otelimizde.

6.Gün PATTAYA 29 Ocak    

Sabah kahvaltının ardından Nong Nooch Tropik Bahçe turumuz icin otelden hareket. Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tur bitiminde otelimize donus ve serbest zaman. Aksam yemegimizi almak uzere rehberimizin belirttigi saatte otelden hareket. Yemek sonrasi serbest zaman. Pattaya’nın renkli gece hayatı, walking Street ve ışıltılı mekanlarını gezmek için bize danışabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7.Gün BANGKOK - PATTAYA 30 Ocak 2019    

Sabah Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Bangok’a hareket. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz. Bangkok’a varışımıza istinaden Bangkok şehir turu. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Tur bitiminde otelimize hareket. Oda dağılımdan sonra serbest zaman. Akşam rehberinizin bildireceği saatte Akşam Yemekli Patpong Gece Pazarı turumuz için hareket. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu Pat Pong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

8.Gün BANGKOK – DUBAİ - İSTANBUL

31 Ocak / 01 Şubat 2019    

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve düzenlenecek Yüzen Çarşı turu için otelimizden hareket. Bu çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Tur bitiminde Bangkok ‘a dönüş. Belirlenen transfer saatinde Bangkok Havalimanı’na hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Emirates Hava Yollarının EK 371 sefer sayılı uçuş ile saat 02.00‘de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 06.00’da Dubai’ye varışın ardından Emirates Hava Yolları EK 119 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.55’de İstanbul’a uçuş. Yerel saat 14.00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

PAKET FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

DAHİL OLAMAYAN HİZMETLER

* Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 6 gece konaklama,

* Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler,

* Programda belirtilen turlar ( Patpong Gece Pazari & Yuzen Carsi & Timsah Ciftligi & Alcazar Show &  Nong Nooch Botanic Bahcesi & James Bond Adasi &  Phi Phi Adasi  )

* 5 Akşam Yemeği (içecekler hariç)

* Akşam yemekleri lokal restaurant veya otelde alınacaktır.

* Bangkok ve Phuket panoramik şehir tanıtım turu,

* Havalimanı Vergileri.

* TURSAB zorlunlu mesleki sorumluluk sigortası

* Tur İnsirt

* Acenta Refakati

* Programa ilave grup ile kararlaştırılarak gezi ve etkinlikler outlet mağaza ziyaretleri

 

* Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

* Müze ve ören yerleri girişleri,

* Yurtdışı çıkış harcı bedeli.

 

Ücret:949

Rezervasyon Yap

Yetişkin
× 949
Çocuk
× 899
Toplam = 949